Ben ik te lelijk om te reageren?

Beschikbaarheid:

  • Ma 26

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Di 27

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Wo 28

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Do 29

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Vandaag

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Za 31

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Zo 1

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond

Hartediva(72) schrijft:

Dat gevoel krijg ik namelijk een beetje. Zo vaak ben ik super geil, net zoals nu en stuur ik een leuke man een berichtje!!! Maar ik krijg nooit een reactie. Ben ik echt zo lelijk dat ik het neuken niet waarde ben? Je hoeft mij ook niet knap te vinden, als je mijn kutje maar lekker vindt en je paal erin wil stoppen! Dat is het enige wat ik van je vraag.

Ik heb mijn beste jaren gehad, dat kan een blinde zelfs zien, maar ik mag toch ook wel om want seksuele aandacht vragen? Seks zonder aantrekkingskracht of liefde kan toch ook best wel?

Foto's van Hartediva

Nu seksueel contact Hartediva? Klik dan hier! Neem nu contact op met Hartediva!

7 Reacties

  • WimdeGroot

    WimdeGroot

    8 jaar geleden

    Hi Hartediva, je bent de zonde nog steeds waard hoor, zegt een gescheiden Hollandse man zonder kinderen van 59 lentes.
    Wil je mij ook leren kennen, want dat jaren alleen wonen en droogneuken schiet ook niet op, vaster seksmaatjes en wie weet meer worden? Mijn nummer 06********, tot snel, dikke kus, Wim de Groot uit Capelle aan den IJssel.

  • Xavier

    Xavier

    9 jaar geleden

    Hallo mevrouw. Voor u leeftijd moet ik toegeven dat u nog altijd uitdagend uitziet. Mijn naam is Xavier uit Rotterdam. Ik ben 30 jaar oud. Als persoon ben ik heel netjes en formeel opgesteld. Het zou mij wel wat lijken om meer met u te praten. Neemt u aub contact op met mij via dit nummer 06********. Tot binnenkort.

  • Richard

    Richard

    9 jaar geleden

    vind je echt een geweldige leuke vrouw xxxxxxxxxxx. Waar kom je vandaan als ik dat mag vragen. lieve groetjes richard xxx

  • Tonnie

    Tonnie

    9 jaar geleden

    Hey Geile Milf

    Mijn naam is Tonnie

    Ik zou graag contact met je willen..

    Ik ben 22 jaar..

    hier heb je mijn nummer :06********

    xxx

  • Mark

    Mark

    9 jaar geleden

    Als sex alleen maar van figuur lerftijd en overige uiterlijke kenmerken afhangt, Dan is sex alleen maar voor de Happy Few. Ben Mark een slanke verzorgde jongen van 22jr 06******** lijkt het je wat? Andere dames zijn ook welkom om te reageren.

  • bradley

    bradley

    9 jaar geleden

    he geile je ben egt sexy wil graag afspreken xx brad bericht bel me f 06********

  • Wiebe

    Wiebe

    9 jaar geleden

    Jij ziet er fantastisch uit. Ik wil graag sec met je. Gr.

Plaats reactie

Ben jij minimaal 18 jaar
& ga je akkoord met onze cookies en voorwaarden?

Welkom! Door op de onderstaande knop te klikken verklaar jij dat jij akkoord gaat met het volgende: Als je deze website wil bezoeken en/of gebruiken, in welke vorm dan ook, dan moet je leeftijd minimaal 18 jaar zijn. Deze website is met zorg ontwikkeld zodat je via jouw favoriete apparaat gebruik ervan kan maken. Als je problemen tegenkomt tijdens het gebruik van deze website, dan verzoeken we jou om contact op te nemen met onze klantenservice voor verdere hulp. Het primaire doel van deze website is entertainment. Als gebruiker kan je uitsluitend in contact komen met virtuele mannen en/of vrouwen (aangeduid a.d.h.v. dit symbool naast, onder of boven de gebruikersnaam:  ) voor seksueel contact. Via deze website is dus uitsluitend digitaal seksueel contact mogelijk. En dat kan plaatsvinden door (betaalde) berichten naar andere leden te sturen. Als je verder nog vragen hebt waar we jou mee kunnen helpen, dan horen wij dat graag! We hopen dat je geniet van onze dienst en in contact komt met de persoon en/of personen waar je naar zoekt. Veel plezier!

Nee

Nu online:

Foto van Ervoorgaan

● Ervoorgaan

Foto van Bregje

● Bregje

Foto van Hanna

● Hanna

Foto van Molana

● Molana

Foto van Zullenwe

● Zullenwe

Foto van Marcelle

● Marcelle

Foto van StouteTietjes

● StouteTietjes

Foto van MissIris

● MissIris

Foto van Nataljageil

● Nataljageil

Foto van Celiva

● Celiva

Foto van Timine

● Timine

Foto van RooieRosa17

● RooieRosa17

Foto van Eva

● Eva

Foto van Esmee

● Esmee

Foto van Frenchi1

● Frenchi1

Foto van Sexy Anna

● Sexy Anna

Foto van Gerda

● Gerda

Foto van GoldenGirl

● GoldenGirl

Foto van AmyJKL

● AmyJKL

Foto van Spannendemell

● Spannendemell

Foto van Dionne

● Dionne

Foto van LisetteLief

● LisetteLief

Foto van Amarah

● Amarah

Foto van OnlineSucces

● OnlineSucces

Dit weekend

Maak dan nu een account!