Ik heb een foute keuze gemaakt

Beschikbaarheid:

  • Ma 2

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Di 3

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Wo 4

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Do 5

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Vandaag

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Za 7

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Zo 8

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond

Diana69(2023) schrijft:

Goedemorgen -

Ik ben Diana en ik zit thuis op dit moment want ik heb vakantie. Mijn geld is helaas wel een beetje op dus ik kon niet naar een warm land, maar af en toe heb ik kunnen zonnen hier in de tuin.

Daar mail ik je natuurlijk niet over, het gaat over mijn probleem. Ik zit in een relatie maar mijn vriend woont aan de andere kant van Nederland. Vind het steeds lastiger worden om het geduld op te brengen om hem te zien en te wachten tot hij er is.

En daarnaast ben ik blut geraakt door steeds heen en weer te reizen. Liefst heb ik iemand dichtbij Rotterdam waar ik hetzelfde gevoel bij heb. Iemand zoals jij die ik af en toe kan opzoeken.

Moet ik het uitmaken en met jou verdergaan?

Foto's van Diana69

Nu seksueel contact Diana69? Klik dan hier! Neem nu contact op met Diana69!

Favorieten

11 Reacties

  • willem

    willem

    6 jaar geleden

    wanneer heb je tyd

    06********
    willem*****@*****il.com

    xxx

  • WimdeGroot

    WimdeGroot

    7 jaar geleden

    Hi Diana, ik lees je bericht, en ik heb goed bericht voor jou, ik ben Wim, woon in Capelle aan den IJssel.
    Ben gescheiden, heb geen kinds, woon alleen, dus zin om over en weer af te spreken en misschien samen een nieuwe relatie op te starten? Mobiel ben ik bereikbaar op 06********, thuis 010-*****15, per mail wdegro*****@*****il.nl en mail op de mobiel wimdegro*****@*****.com
    En voor jou direct met de navigatie Postcode 2905XE en huisnummer 85.
    Tot snel, lieve Diana met je leuke sproetjes. Wim de Groot.
    Word Feud Free Speelnaam: wwim1958 Voeg me toe en spelletjes en berichtjes zijn ook daar mogelijk.

  • Luciano

    Luciano

    8 jaar geleden

    Hey ik heb wel intressen in je app me maar als je wil weten hoe ik er uit zie ik woon in rotterdam06********

  • Peter

    Peter

    8 jaar geleden

    Hoi Diana. Ik ben Peter uit Den Haag, dus dichtbij Rotterdam. Ik vind je heerlijk en van mij mag je langskomen en wie weet wordt het wel wat. Mail je of bel je? 06********

  • hans

    hans

    8 jaar geleden

    Je ziet er leuk uit mail me maar als je interesse hebt woon in de regio arnhem

  • Nico Dijkstra

    Nico Dijkstra

    8 jaar geleden

    Hi Toppertje,nou ik val wel op je.en wil je op alle vlaken wel plezieren.app me maar op 06********.is ook me zakelijke nr dus hoor het wel doeiiii Toppertje.xx

  • Gig

    Gig

    8 jaar geleden

    Stuur me maar een email naar
    Ikweetoo*****@*****.com
    Of als je kik hebt me kik is:
    *****

  • Casper

    Casper

    8 jaar geleden

    Hi knapperd,

    Als je eens kennis wilt maken kan je wat sturen naar 06********.

    Ciao bella

  • jeroen

    jeroen

    8 jaar geleden

    stuur me een appje en we kunnen elkaar een avondje verwennen! ;) 06********

  • dino

    dino

    8 jaar geleden

    Als je wik mailen en fotos uitwisselen kunnen we gelijk afspreken waar en wanneer als je weer is iets in je kutje wil voelen raman*****@*****.com

  • powder

    powder

    8 jaar geleden

    ik woon dichtbij rotterdam kan met 20 minuten bij je zijn als je wil je kan het me laten weten op 06******** xxx mij

Plaats reactie

Let op: Dit is een gratis reactie. Diana69 krijgt daarom geen notificatie.

Wil je direct een privé bericht (DM) sturen? Klik dan hier: Direct contact met Diana69.

Ben jij minimaal 18 jaar
& ga je akkoord met onze cookies en voorwaarden?

Welkom! Door op de onderstaande knop te klikken verklaar jij dat jij akkoord gaat met het volgende: Als je deze website wil bezoeken en/of gebruiken, in welke vorm dan ook, dan moet je leeftijd minimaal 18 jaar zijn. Deze website is met zorg ontwikkeld zodat je via jouw favoriete apparaat gebruik ervan kan maken. Als je problemen tegenkomt tijdens het gebruik van deze website, dan verzoeken we jou om contact op te nemen met onze klantenservice voor verdere hulp. Het primaire doel van deze website is entertainment. Als gebruiker kan je uitsluitend in contact komen met virtuele mannen en/of vrouwen (aangeduid a.d.h.v. dit symbool naast, onder of boven de gebruikersnaam:  ) voor seksueel contact. Via deze website is dus uitsluitend digitaal seksueel contact mogelijk. En dat kan plaatsvinden door (betaalde) berichten naar andere leden te sturen. Als je verder nog vragen hebt waar we jou mee kunnen helpen, dan horen wij dat graag! We hopen dat je geniet van onze dienst en in contact komt met de persoon en/of personen waar je naar zoekt. Veel plezier!

Nu online:

Foto van Lots

Lots

Foto van GrootEnRond

GrootEnRond

Foto van Moniek

Moniek

Foto van Favorite

favorite

Foto van SexyChelsey

SexyChelsey

Foto van Marry

Marry

Foto van Miiiikis

Miiiikis

Foto van Iris

Iris

Foto van Molly

Molly

Foto van Omageil

Omageil

Foto van Savannah1981

Savannah1981

Foto van Wolkie18

wolkie18

Foto van Cindy

Cindy

Foto van Evelien

Evelien

Foto van Zoalleen

Zoalleen

Foto van Bbbloem

Bbbloem

Foto van Jolie_Jackie

Jolie_Jackie

Foto van Caprine

Caprine

Foto van Anouk

Anouk

Foto van Janien

Janien

Foto van Maaikesexy

Maaikesexy

Foto van FijnMetCarlijn

FijnMetCarlijn

Foto van Karinnnaa

Karinnnaa

Foto van Tasty69

Tasty69

Dit weekend een geile

Maak dan nu een account!