Gisteravond mijn eerste date hier gehad

Beschikbaarheid:

  • Ma 24

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Vandaag

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Wo 26

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Do 27

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Vr 28

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Za 29

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Zo 30

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond

hartjegina(47) schrijft:

We zijn uit eten geweest en daarna hebben we nog een drankje gedaan. Nou, 1 hij wilde niet betalen voor de date. 2, hij was best onbeleefd en 3 hij wilde per direct na het eten NEUKEN met me... nou kom op zeg, zo kan je toch niet zijn!?!?! Zijn alle mannen zo...????

Jij niet toch??? Kunnen wij gewoon een avondje plezier hebben met elkaar en elkaar leren kennen?

Foto's van hartjegina

Nu seksueel contact hartjegina? Klik dan hier! Neem nu contact op met hartjegina!

3 Reacties

  • Fleddy

    Fleddy

    8 jaar geleden

    Hoi
    Ik snap jou wel hoor. Ik kan het wel een beetje begrijpen natuurlijk met zo n mooie dame als jij. App me want ik vind je leuk en mooie dame. 06********

  • Jack

    Jack

    8 jaar geleden

    Hoi!
    Als je opgelet had bij het aanmelden had je dat kunnen verwachten toch?
    Hoe heet deze site??
    Maar ik ben een nette vent dus wil je eerst wel mee uit nemen hoor en kijken waar dat toe leiden zal.
    Kontakt me als je wilt!
    X Jack

  • Rick

    Rick

    8 jaar geleden

    Hallo schoonheid ben rick 27 kom uit Amsterdam en zal je graag een avondje mee uit neemen en wie weet wat er volgt 06********

Plaats reactie

Ben jij minimaal 18 jaar
& ga je akkoord met onze cookies en voorwaarden?

Welkom! Door op de onderstaande knop te klikken verklaar jij dat jij akkoord gaat met het volgende: Als je deze website wil bezoeken en/of gebruiken, in welke vorm dan ook, dan moet je leeftijd minimaal 18 jaar zijn. Deze website is met zorg ontwikkeld zodat je via jouw favoriete apparaat gebruik ervan kan maken. Als je problemen tegenkomt tijdens het gebruik van deze website, dan verzoeken we jou om contact op te nemen met onze klantenservice voor verdere hulp. Het primaire doel van deze website is entertainment. Als gebruiker kan je uitsluitend in contact komen met virtuele mannen en/of vrouwen (aangeduid a.d.h.v. dit symbool naast, onder of boven de gebruikersnaam:  ) voor seksueel contact. Via deze website is dus uitsluitend digitaal seksueel contact mogelijk. En dat kan plaatsvinden door (betaalde) berichten naar andere leden te sturen. Als je verder nog vragen hebt waar we jou mee kunnen helpen, dan horen wij dat graag! We hopen dat je geniet van onze dienst en in contact komt met de persoon en/of personen waar je naar zoekt. Veel plezier!

Nee

Nu online:

Foto van Jillbubbels

Jillbubbels

Foto van Sandra

Sandra

Foto van HelenCoo

HelenCoo

Foto van Shaja

Shaja

Foto van Cindy

Cindy

Foto van WilmaNat

WilmaNat

Foto van Jazmin

Jazmin

Foto van Bianca van Huiz

Bianca van Huiz

Foto van Lio

Lio

Foto van Exmod00el

exmod00el

Foto van Nadinaakt

Nadinaakt

Foto van Yesitsme

Yesitsme

Foto van Heidii90

Heidii90

Foto van Kelly

Kelly

Foto van ThinkyXXX

ThinkyXXX

Foto van Laurel

Laurel

Foto van Antonia

Antonia

Foto van XNelleke

xNelleke

Foto van Stilleverlangen

stilleverlangen

Foto van 81Ya

81Ya

Foto van Verapssst

Verapssst

Foto van GreenEyE

GreenEyE

Foto van Sexyxxnora

Sexyxxnora

Foto van Bernycey

Bernycey

Dit weekend een geile

Maak dan nu een account!