Ik wil niet meer alleen zijn

Beschikbaarheid:

  • Ma 2

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Di 3

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Wo 4

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Do 5

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Vandaag

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Za 7

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Zo 8

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond

Dreatjuhhh(2023) schrijft:

Het doet me allemaal alleen maar verdriet dat ik alleen ben. Dan zie ik de mensen om me heen wel als stelletje met/zonder kids samen zijn en dan denk ik, hoe heeft dat ooit zo ver kunnen komen bij mij dat ik dat niet heb!? :( pfffff!!!

Ik hoef echt geen medelijden met je hoor, ik zou gewoon alleen even van je willen weten hoe jij hier in staat. Ik bedoel hoe jij hier op staat, ben je single? Ga je vreemd? Zoek je spanning? Zoek je een relatie..??

Dankjewel!

Xliefs Katje

Foto's van Dreatjuhhh

Nu seksueel contact Dreatjuhhh? Klik dan hier! Neem nu contact op met Dreatjuhhh!

Favorieten

8 Reacties

  • Wim

    Wim

    7 jaar geleden

    Hi Katje, ik zoek als gescheiden man van 59 jaar weer een relatie.
    Zoek overal, maar iets wat een beetje klopt vind ik ook niet.
    Dus hier maar een nieuwe poging geplaatst, hoop dat we elkaar kunnen in en aanvullen.
    Laten we eens afspreken, heb momenteel tijd genoeg, kijk op de agenda en laat me weten waar en wanneer.
    Mijn nummer is 06******** heb prive mail wdegro*****@*****il.nl en een foto opWhatsapp.
    Voor nu kan ik het niet gezelliger maken, wel als je contact met me gezocht en afgesproken hebt.
    Zie jouw uitnodigende bericht enthousiast en met gezonde zin tegemoet, liefs, Wim

  • Wim 010

    Wim 010

    8 jaar geleden

    Hi Dreatjuuh of Katje, zal ik je uitleggen, ik ben single, zoek spanning en sta eventueel open voor een relatie.
    Ben zelf Wim, 58 lentes, gescheiden, geen kids, rook niet, drink zelden, gebruik geen drugs, geen kroegtijger.
    Geen tattoo, geen piercings, gebruik geen drugs, dus geen feestvarken dat aan vulvahoppen doet.
    Daarom probeer ik het met mijn 1.90 m., 95 kilo, blauwe ogen kort haar met ringbaardje en lekkere kromme pik hier eens.
    Ben niet hulp- of hopeloos, maar heb geen gelegenheid om de Kat op het spek te binden, dus lijkt het je leuk om lekker ongedwongen wat met elkaar te beginnen en bezien waar het schip strandt of misschien ervaar je het wel als de cruise van je leven, anyway, noteer Beemsterhoek 85 Capelle aan den IJssel, telefoon 010-*****15, dan komt t goed terecht.
    Ik ben Wim de Groot en ik ben altijd tussen dinsdagavond en vrijdagochtend thuis, daarna werk ik weer. Kus Wim.XOXOX.
    Als je prive wilt mailen mag dat ook op wdegro*****@*****il.nl

  • Jerry

    Jerry

    8 jaar geleden

    Hallo, Ik ben Jerry 29 jaar oud, goed uitziend en verzorgd.
    Als je zin hebt om te neuken stuur me een e-mail naar jt3*****@*****.com

  • eerstekeerding

    eerstekeerding

    8 jaar geleden

    ik wil heel graag doen kik me *****

  • henk

    henk

    9 jaar geleden

    hoi app me
    06********

  • joxhem

    joxhem

    9 jaar geleden

    hallo ik wil wel is een keer.proberen als je een keer.zin heb app me dan 06******** alvast bedankt

  • Fred

    Fred

    9 jaar geleden

    Hallo ikheet fred en komt uit schoonhoven zullen wij vanavond gaan stappen met z,n2 Mijn telefoon is 06******** .x

  • apeldoorn87

    apeldoorn87

    9 jaar geleden

    hallo ik ben maikel 29 jaar en woon in apeldoorn als je zin heb en echt een geile avond wil app of bel me dan op 06********

Plaats reactie

Let op: Dit is een gratis reactie. Dreatjuhhh krijgt daarom geen notificatie.

Wil je direct een privé bericht (DM) sturen? Klik dan hier: Direct contact met Dreatjuhhh.

Ben jij minimaal 18 jaar
& ga je akkoord met onze cookies en voorwaarden?

Welkom! Door op de onderstaande knop te klikken verklaar jij dat jij akkoord gaat met het volgende: Als je deze website wil bezoeken en/of gebruiken, in welke vorm dan ook, dan moet je leeftijd minimaal 18 jaar zijn. Deze website is met zorg ontwikkeld zodat je via jouw favoriete apparaat gebruik ervan kan maken. Als je problemen tegenkomt tijdens het gebruik van deze website, dan verzoeken we jou om contact op te nemen met onze klantenservice voor verdere hulp. Het primaire doel van deze website is entertainment. Als gebruiker kan je uitsluitend in contact komen met virtuele mannen en/of vrouwen (aangeduid a.d.h.v. dit symbool naast, onder of boven de gebruikersnaam:  ) voor seksueel contact. Via deze website is dus uitsluitend digitaal seksueel contact mogelijk. En dat kan plaatsvinden door (betaalde) berichten naar andere leden te sturen. Als je verder nog vragen hebt waar we jou mee kunnen helpen, dan horen wij dat graag! We hopen dat je geniet van onze dienst en in contact komt met de persoon en/of personen waar je naar zoekt. Veel plezier!

Nu online:

Foto van Mieke

Mieke

Foto van NoaDevils

NoaDevils

Foto van Kimmieh66

Kimmieh66

Foto van Kikigeil

Kikigeil

Foto van KimberX

KimberX

Foto van Pienterwijfke

pienterwijfke

Foto van Nataschja

Nataschja

Foto van Lotte76

Lotte76

Foto van XAlexandra

XAlexandra

Foto van Grace

Grace

Foto van Benieuwd

Benieuwd

Foto van Maddy66

Maddy66

Foto van Anneloetje

Anneloetje

Foto van Puck

Puck

Foto van Kim

Kim

Foto van ClassyHannah

ClassyHannah

Foto van Jolijn

Jolijn

Foto van PuurnatuurX

puurnatuurX

Foto van Simone

Simone

Foto van RoosjeSammy

roosjeSammy

Foto van Leida

Leida

Foto van Mieke

Mieke

Foto van Safiy112

Safiy112

Foto van XxxNancy

xxxNancy

Dit weekend een geile

Maak dan nu een account!