Accepteer jij me wel zoals ik ben?

Beschikbaarheid:

  • Ma 26

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Di 27

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Wo 28

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Do 29

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Vr 30

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Za 31

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Vandaag

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond

Nienkelans(2023) schrijft:

Weet je wat mijn ex-vriend laatst zei? wordt het matras nou kleiner of jij nou groter?

Absurd dat ie dat zegt he? Ik begon spontaan te huilen. HIj heeft z'n excuses natuurlijk aangeboden maar het voelt echt als een emotioneel litteken waar ik niet zomaar vanaf kom. Hij slaapt voorlopig op de bank.

Ik heb zo'n stomme stomme fout gemaakt gisteren. Kwam mijn ex tegen in de stad en voordat ik het wist kuste ik hem en nam hij me mee naar zijn nieuwe appartement.

Vervolgens hebben we de hele nacht door seks gehad, maar nu ik nuchter thuis zit schaam ik me dood. op 1 of andere manier heeft ie WEER gebruik van me gemaakt en ik voel me zo dom en vies nu.

Wil jij dit gevoel alsjeblieft wegneuken? dan is hij niet meer de laatste die ik in me heb gehad. Snel afspreken dus?

Accepteer jij me wel zoals ik ben? ook al ben ik een maatje meer? dan ben je welkom in Rossum!!!

xxx

Vera

Nu seksueel contact Nienkelans? Klik dan hier! Neem nu contact op met Nienkelans!

Favorieten

11 Reacties

  • Wim 010

    Wim 010

    8 jaar geleden

    Hi Vera, ik wil best jouw kutje eens ernstig uitwonen hoor.
    Ik woon zelf in Capelle aan den IJssel, postcode 2905XE en huisnummer 85.
    Als je wilt kunnen we vaker of zelfs meer, friends with benefits en zelfs nog meer.
    Want je ziet er prima uit en mijn bed is 1.80 x 2.10 ik geef niet om een pondje meer en in dit bed heb je plek om te groeien, toch?
    Je mag me op de app toevoegen met 06******** en wil je prive mailen, dan mag dat ook op wdegro*****@*****il.nl
    Dikke kuss en meer van Wim de Groot 8========(=!)====>-------*------ ;-)

  • Drahcir

    Drahcir

    8 jaar geleden

    Je ziet er helemaal niet slecht uit ik zou jou de hele avond mij met jou bezig kunnen houden tot dat jij geen energie meer hebt om door te gaan en als jij intresse hebt in mij kijk maar op mijn profiel ik denk dat wij elkaar eerder zijn tegen gekomen r.moriannner drahcir mijn nummer 06******** ik hoor van jou of niet dan nog een fijne dag

  • tuinmanneke

    tuinmanneke

    8 jaar geleden

    wil je graag neuken mail me en hoor wel dat je in me buurt woont

  • Fransnico

    Fransnico

    8 jaar geleden

    Als je net zo geil bent als je eruit ziet mail me maar .ik me ik je helemaal gek.
    Dus wat denk je.

  • S....

    S....

    8 jaar geleden

    Ik apcerteer je hoe je bent en wil graag met je neuken xxx

  • Mike

    Mike

    8 jaar geleden

    Hoi Vera ik neem je zo als je bent topper.
    Je kan me bellen op 06********.
    Groetjes Mike

  • henk

    henk

    8 jaar geleden

    ik neem je zoals je ben een mooie vrouw die geneukt wil worden bel of eb 06********

  • Jakoep

    Jakoep

    9 jaar geleden

    Hallo mooie en lieve Vera,

    Ik accepteer jou zeker zoals je bent want je ziet er geweldig uit..ik zou graag samen met jou dat gevoel weg willen neuken en jou heerlijk laten genieten...
    xxx

  • janwillem

    janwillem

    9 jaar geleden

    Goede dag
    Ik zou graag in contact met je willen komen
    En ik achepteer je graag zoals je bent
    Bel mu 06********
    Gr

  • apeldoorn87

    apeldoorn87

    9 jaar geleden

    hallo ik ben maikel 29 jaar en woon in apeldoorn als je zin heb en echt een geile avond wil app of bel me dan op 06********

  • geile steef

    geile steef

    9 jaar geleden

    heeyy mooie meid je ziet er goed uit zou wel meer van je wilenweten mail je me op badboy_stef*****@*****il.com

    xxxxxx

Plaats reactie

Let op: Dit is een gratis reactie. Nienkelans krijgt daarom geen notificatie.

Wil je direct een privé bericht (DM) sturen? Klik dan hier: Direct contact met Nienkelans.

Ben jij minimaal 18 jaar
& ga je akkoord met onze cookies en voorwaarden?

Welkom! Door op de onderstaande knop te klikken verklaar jij dat jij akkoord gaat met het volgende: Als je deze website wil bezoeken en/of gebruiken, in welke vorm dan ook, dan moet je leeftijd minimaal 18 jaar zijn. Deze website is met zorg ontwikkeld zodat je via jouw favoriete apparaat gebruik ervan kan maken. Als je problemen tegenkomt tijdens het gebruik van deze website, dan verzoeken we jou om contact op te nemen met onze klantenservice voor verdere hulp. Het primaire doel van deze website is entertainment. Als gebruiker kan je uitsluitend in contact komen met virtuele mannen en/of vrouwen (aangeduid a.d.h.v. dit symbool naast, onder of boven de gebruikersnaam:  ) voor seksueel contact. Via deze website is dus uitsluitend digitaal seksueel contact mogelijk. En dat kan plaatsvinden door (betaalde) berichten naar andere leden te sturen. Als je verder nog vragen hebt waar we jou mee kunnen helpen, dan horen wij dat graag! We hopen dat je geniet van onze dienst en in contact komt met de persoon en/of personen waar je naar zoekt. Veel plezier!

Nu online:

Foto van Finitiooo

Finitiooo

Foto van Jessy

Jessy

Foto van Noor

Noor

Foto van Gloria

Gloria

Foto van FxxKslet

FxxKslet

Foto van Ellsie

ellsie

Foto van Li4n4

Li4n4

Foto van Shirleyyyy

Shirleyyyy

Foto van LovelyLady

LovelyLady

Foto van SparklingJewel

SparklingJewel

Foto van Brrkoud

Brrkoud

Foto van Mandy

Mandy

Foto van Kontje

Kontje

Foto van ElenaLimbo

ElenaLimbo

Foto van Renlea

Renlea

Foto van Tanuahot

Tanuahot

Foto van Sabx

Sabx

Foto van Sexykia

Sexykia

Foto van Kyra

Kyra

Foto van Ikoefengraag

Ikoefengraag

Foto van MooieMaris

MooieMaris

Foto van Zoe46

Zoe46

Foto van Juudddiiith

Juudddiiith

Foto van Yvon

Yvon

Dit weekend een geile

Maak dan nu een account!